Resultater Klassevis
Mountain Rally Norway 2010

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 44 Martin Schanche
Stein Hustad
KNA Stavanger
KNA Stavanger
Suzuki Ignis Sport
Martin Schanche
A
2
0:00.0
81:47.0
0:00.0
0:00.0

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 14 Peder Økseter
Tore Lingjærde
NAF Sør-Østerdal
NMK Elverum
Ford Fiesta ST
Peder Økseter
N
3
0:00.0
62:18.2
0:00.0
0:00.0
2 88 Bjørn Audun Jokerud
Karin Elise Fossen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta ST
Bjørn Audun Jokerud
N
3
0:00.0
67:34.0
5:15.8
5:15.8
3 31 Jørn Moen
Helge Martin Utengen
NMK Modum & Sigdal
KNA Eiker
Ford Fiesta ST
Jørn Moen
N
3
0:00.0
68:55.5
6:37.3
1:21.5
4 42 Jens Erik Eriksen
Leif Arne Neset
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Renault Clio Ragnotti
Jens Erik Eriksen
N
3
0:00.0
68:56.9
6:38.7
0:01.4
5 40 Marlene Engan
Anders Wangen
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Ford Fiesta ST
Marlene Engan
N
3
0:00.0
69:35.4
7:17.2
0:38.5
6 37 Anders Ruud
Marius Fuglerud
KNA Eiker
NMK Drammen
Ford Fiesta ST
Anders Ruud
N
3
0:00.0
70:22.9
8:04.7
0:47.5
7 36 Stig Rune Skjærmoen
Martin Otterstad
NMK Elverum
NMK Elverum
Ford Fiesta ST
Stig Rune Skjærmoen
N
3
2:20.0
70:38.7
8:20.5
0:15.8
8 34 Marius Dahl
Kay Ødegård
NMK Modum & Sigdal
NMK Aurskog/Høland
Ford Fiesta ST
Marius Dahl
N
3
0:00.0
71:14.1
8:55.9
0:35.4

Klasse 4

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 4 Sveinung Bieltvedt
Roger Eilertsen
NAF Øvre Østfold
NAF Øvre Østfold
Subaru Impreza STi
Sveinung Bieltvedt
A
4
0:00.0
55:24.5
0:00.0
0:00.0
2 6 Eyvind Brynildsen
Cato Menkerud
KNA Varna
KNA Indre Østfold
Skoda Fabia S2000
Eyvind Brynildsen
A
4
0:00.0
55:33.9
0:09.4
0:09.4
3 3 Andreas Mikkelsen
Ola Fløene
NAF Msp A & B
NAF Hamar
Subaru Impreza STi *
Andreas Mikkelsen
A
4
1:20.0
57:26.2
2:01.7
1:52.3
4 8 Anders Kjær
Morten Erik Abrahamsen
NMK Larvik
NMK Larvik
Subaru Impreza STi *
Anders Kjær
A
4
0:00.0
57:53.9
2:29.4
0:27.7
5 11 Pontus Tidemand (S)
Jørgen Nordhagen
SMK Eda
NMK Hadeland
Subaru Impreza STi *
Pontus Tidemand
A
4
0:00.0
57:57.7
2:33.2
0:03.8
6 9 Jerker Axelsson (S)
Mattias Andersson (S)
SMK Trollhättan
Säffle MC
Subaru Impreza STi *
Jerker Axelsson
A
4
0:00.0
58:25.6
3:01.1
0:27.9
7 10 Bernt Kollevold
Ove Johnny Andersen
NAF Msp A & B
KNA Eiker
Mitsubishi EVO IX
Kollevold Rally Import As
A
4
0:00.0
59:05.9
3:41.4
0:40.3
8 20 Richard Haget
Tina Jeanette Olsen
KNA Kongsvinger
KN Kongsvinger
Subaru Impreza STi *
Richard Haget
A
4
0:00.0
59:37.0
4:12.5
0:31.1
9 13 Vegard Gjellum
Tom Andre Haldammen
NMK Modum & Sigdal
NMK Hønefoss
Subaru Impreza STi
Vegard Gjellum
A
4
0:00.0
59:39.4
4:14.9
0:02.4
10 24 Jan Halvorsen
Trond Svendsen
NMK Modum & Sigdal
NMK Larvik
Mitsubishi EVO IX
Jan Halvorsen
A
4
0:00.0
60:10.2
4:45.7
0:30.8
11 19 Sivert Johansen
Jørn Skjelberd
NMK Tønsberg
NMK Tønsberg
Subaru Impreza STi *
Sivert Johansen
A
4
0:00.0
60:17.6
4:53.1
0:07.4
12 28 Geir Helge Frøslid
Ragnar Engen
NMK Fluberg
NMK Hønefoss
Subaru Impreza STi
Geir Helge Frøslid
A
4
0:00.0
61:40.8
6:16.3
1:23.2
13 23 Jim Roger Haugom
Tore Henriksen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Subaru Impreza STi *
Jim Roger Haugom
A
4
0:00.0
61:48.9
6:24.4
0:08.1
14 25 Stein-Erik Brynildsen
Vemund Leivestad
NMK Gardermoen
NMK Aurskog Høland
Mitsubishi EVO IX
Stein-Erik Brynildsen
A
4
0:00.0
61:58.0
6:33.5
0:09.1
15 27 Herman Tank-Nielsen
Kristin Brekke
NAF Msp A & B
NMK Larvik
Subaru Impreza STi *
Herman Tank-Nielsen
A
4
0:00.0
64:23.1
8:58.6
2:25.1
16 22 Øivind Lehre
Lasse Lehre
NAF Msp A & B
NAF Msp A & B
Subaru Impreza STi
Øivind Lehre
A
4
0:00.0
65:35.5
10:11.0
1:12.4
17 26 Marius Aasen
Paul Inge Sætheren
NAF Msp. A & B
NAF Msp. A & B
Subaru Impreza STi *
Marius Aasen
A
4
0:00.0
69:05.3
13:40.8
3:29.8

Klasse 6

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 32 Petter Rolfsen
Knut Harald Henriksen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Ford Fiesta R2
Petter Rolfsen
A
6
0:00.0
64:11.8
0:00.0
0:00.0
2 15 Jo Inge Bakken
Per Gunnar Årnes
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta R2
Jo Inge Bakken
A
6
0:00.0
65:46.3
1:34.5
1:34.5
3 39 Trond Arne Berg
Kjetil Nygård
KAK
KAK
Ford Puma S1600
Trond Arne Berg
A
6
0:00.0
69:57.0
5:45.2
4:10.7
4 41 Harald Torjussen
Hans-Martin Hallberg
NMK Moss
NAF Msp A & B
Peugeot 206 XS
Harald Torjussen
A
6
0:00.0
76:10.9
11:59.1
6:13.9
5 35 Jan Tore Nilsen
Vidar Friberg Nilsen
NMK Larvik
NMK Larvik
Peugeot 206 XS
Jan Tore Nilsen
A
6
0:00.0
76:22.9
12:11.1
0:12.0

Klasse 8

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 2 Anders Grøndal
Veronica Engan
NMK Drammen
NAF Msp A & B
Subaru Impreza WRC
Anders Grøndal
N
8
0:00.0
52:50.2
0:00.0
0:00.0
2 91 Henning Solberg
Minor Ilka (A)
KNA Indre Østfold
ADAC
Ford Focus WRC
Henning Solberg
N
8
0:00.0
52:58.4
0:08.2
0:08.2
3 7 Svein Frustøl
Peter S. Aamodt
KAK
KNA Stavanger
Ford Focus WRC
Svein Frustøl
N
8
0:00.0
58:01.5
5:11.3
5:03.1
4 17 Stian Hafsengen
Marit Andersen
NAF Msp A & B
NMK Drammen
Subaru Impreza STi
Stian Hafsengen
N
8
0:10.0
64:10.9
11:20.7
6:09.4

Klasse 9

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 48 Kim Andre Hjalmarsen
Tor Lindkjølen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 240
Kim Andre Hjalmarsen
N
9
0:00.0
65:05.6
0:00.0
0:00.0
2 51 Søren Snartemo
Bernt Ove Bessesen
NMK Konsmo
NMK Konsmo
BMW M3
Søren Snartemo
N
9
0:00.0
65:14.5
0:08.9
0:08.9
3 50 Magne Svardal
Eirik Spilling
NMK Konsno
NMK Konsmo
Opel Kadett
Magne Svardal
N
9
0:00.0
65:23.7
0:18.1
0:09.2
4 53 Jan Egil Halland
Anders Nygård
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
BMW M3
Jan Egil Halland
N
9
0:00.0
66:39.4
1:33.8
1:15.7
5 47 Tom Kristian Lien
Hege Turvoll Lien
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 240
Tom Kristian Lien
N
9
0:10.0
67:00.5
1:54.9
0:21.1
6 54 Olav Fredriksen
Eivind Thorsby
KNA Eiker
NMK Modum & Sigdal
Volvo 940
Olav Fredriksen
N
9
0:00.0
67:54.7
2:49.1
0:54.2
7 55 Rune Kittelsen
Pål Kittelsen
KAK
KAK
Volvo 240
Rune Kittelsen
N
9
0:00.0
73:02.0
7:56.4
5:07.3

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 64 Kenneth Trysnes
Kjell Olsen
KAK
NMK Konsmo
Opel Kadett
Kenneth Trysnes
NAS
10
0:00.0
69:07.1
0:00.0
0:00.0
2 65 Trond Maurtvedt
Bjørn Maurtvedt
KNA Modum & Ringerike
KNA Modum & Ringerike
Opel Ascona B
Trond Maurtvedt
NAS
10
0:00.0
92:00.9
22:53.8
22:53.8
3 63 Geir Espeland
Christina E. Ekeberg
KNA Aust-Agder
KNA Aust-Agder
Ford Escort
Geir Espeland
NAS
10
0:00.0
93:21.4
24:14.3
1:20.5

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 79 Eivind F. Morken
Kjetil R. Jorde
NMK Gol
NMK Gol
Nissan Almera GTI
Eivind F. Morken
NAS
11
0:00.0
77:00.4
0:00.0
0:00.0
2 77 Frank Tore Larsen
Torstein Eriksen
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Nissan Almera GTi
Frank Tore Larsen
NAS
11
0:00.0
77:59.5
0:59.1
0:59.1
3 76 Aleksander Wiik
Simen N. Hagen
NMK Gardermoen
NMK Gardermoen
Nissan Almera GTI
Aleksander Wiik
NAS
11
0:00.0
80:22.3
3:21.9
2:22.8
4 75 Vidar Nordbø
Steinar Rosseland
NAF
KAK
Volvo 240
Vidar Nordbø
NAS
11
0:00.0
81:10.1
4:09.7
0:47.8
5 81 Mattis Holt
Janne Mette Bakken
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Nissan Almera GTI
Mattis Holt
NAS
11
0:00.0
81:46.5
4:46.1
0:36.4
6 74 Tommy Mythe
Audun Vestenfor
NMK Gol
NMK Gol
Nissan Almera GTI
Tommy Mythe
NAS
11
0:00.0
86:28.7
9:28.3
4:42.2

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 67 Ståle Hovda
Per Tore Rakkestad
NMK Nore & Uvdal
KNA Eiker
Volvo
Ståle Hovda
VOC
17
0:00.0
70:10.2
0:00.0
0:00.0
2 68 Erik Helgerud
Knut Ståle Hovi
NMK Aurskog-Høland
NMK Valdres
Volvo 940
Team Mekonomen Helgerud
VOC
17
0:00.0
71:17.4
1:07.2
1:07.2
3 70 Carl-Borge Røsen
Anders Lindstad
KNA Solør
KNA Solør
Volvo 940
Carl-Borge Røsen
VOC
17
0:00.0
73:29.8
3:19.6
2:12.4
4 71 Erik Andre Sønju
Kjetil Knudsen
KNA Eiker
NMK Kongsberg
Volvo 940
Erik Andre Sønju
VOC
17
0:00.0
82:53.5
12:43.3
9:23.7
5 66 Roger Andy Sjøgren
Andreas Jahren
NMK Modum & Sigdal
NMK Nore & Uvdal
Volvo 940
Roger Andy Sjøgren
VOC
17
0:00.0
83:20.2
13:10.0
0:26.7
6 72 Truls Thorsen
Aleksander Engvoldsen
NMK Larvik
NMK Larvik
Volvo 244
Truls Thorsen
VOC
17
0:00.0
84:31.7
14:21.5
1:11.5

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 85 Richard Tafjord
Olav Rekve
KNA Stavanger
KNA Stavanger
Nissan Almera GTI
Richard Tafjord
DEB
19
0:00.0
84:54.2
0:00.0
0:00.0

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 902 Sindre Furuseth
Øyvind R. Beckstrøm
NMK Gardermoen
NAF Eidsvoll & Omegn
Renault Clio Sport
Øyvind R. Beckstrøm
UNG
20
0:00.0
75:24.1
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"